empemont@empemont.sk

Panoramatické kamery - Panovu

Spoločnosť HIKVISION ako popredný výrobca inovatívnych riešení pre sledovanie videa rozšíril svoju ponuku PanoVu kamier o najnovší model s Ultra HD rozlíšením 32MP.

Nová panoramatická dome kamera série DS-2CD6984G0-IH (S) (AC) 32 MP používa štyri IP kamery s čipmi CMOS Progressive Scan 1/2" pre dosiahnutie skutočnej horizontálnej panorámy o šírke 180 stupňov a vertikálneho zorného poľa s výškou 95 stupňov. V tejto jedinečnej kamere sú spojené do jedného pohľadu štyri videozábery tak, že výsledkom je jeden unikátny panoramatický záber.

Frank Zhang, generálny riaditeľ oddelenia medzinárodného marketingu spoločnosti Hikvision, hovorí: „Sme veľmi radi, že môžeme rozšíriť náš produktový rad PanoVu v minulosti ocenený mnohými cenami o túto mimoriadnu kameru DS-2CD6984G0-IH s tak vysokým rozlíšením. Štátne organizácie a veľké firmy s rozsiahlymi vonkajšími priestormi neustále hľadajú inovatívne spôsoby sledovania a ochrany takýchto priestorov. Naša 32MP PanoVu kamera im poskytuje niektoré z najpozoruhodnejších panoramatických a monitorovacích funkcií v tom najvyššom možnom rozlíšení, ktoré dnes nájdu na trhu.“

Impozantné rozlíšenie HD

PanoVu kamera DS-2CD6984G0-IH ponúka až neskutočné rozlíšenie 8160 × 3616 pixelov. Aj pri takomto rozlíšení (32 MP) kamera zabezpečuje plynulý náhľad videa a prehrávanie rýchlosťou 25 sn/s.

Čistý obraz aj v noci

Kamera je navrhnutá pre prevádzku pri nízkom osvetlení a je vybavená štyrmi integrovanými infračervenými LED diódami. Kamera DS-2CD6984G0-IH poskytuje nepretržitý panoramatický obraz v kvalite 32 MP aj v prostredí s obmedzeným osvetlením a dokonca aj v podmienkach 0 luxov (za tmy) až do vzdialenosti 20 metrov.

Viac režimov zobrazenia

PanoVu kamera má aj rad rozdielnych režimov zobrazenia, ktoré vyhovujú rôznym potrebám užívateľov. Okrem štandardného panoramatického zobrazenia 32 MP si môžu používatelia vybrať aj panoramatický záber s rozlíšením 8 MP, ktorý je kompatibilný s aktuálnym radom sieťových rekordérov umožňujúcim spracovať videozáznam s rozlíšením 8 MP. Kamera tiež umožňuje prenášať 4 samostatné video streamy v rozlíšení 8 MP samostatne alebo 4 snímky v rozdelenom panoramatickom zobrazení.

 Ideálne riešenie pre monitoring veľkých voľných plôch

PanoVu kamera DS-2CD6984G0-IH (S) (AC) je vďaka svojmu širokému uhlu záberu ideálna pre monitoring veľkých otvorených priestorov, ako sú štadióny, námestia, nákupné centrá, zábavné podniky a priemyselné areály. Vďaka jedinej kamere môžete monitorovať a obslúžiť takú oblasť, ktorá predtým vyžadovala inštaláciu viac kamier a vrátane väčších nárokov na káblové rozvody a ostatné video príslušenstvo. Vďaka tomuto novému inovatívnemu riešeniu je inštalácia a konfigurácia oveľa jednoduchšia, rýchlejšia a nákladovo efektívnejšia.

Prečo si vybrať Empemont Slovakia

Garantovaný servis

Akýkoľvek problém vyriešime u vás na mieste maximálne do 7 dní. Za rozumné servisné poplatky.

Vlastná česká (slovenská) výroba

Naše produkty sú vyrobené v Česku (na Slovensku) a servisné práce obstarávajú naši školení zamestnanci.

Spolupracujeme so starostami a primátormi

Pravidelne sazúčastňujeme stretnutí so starostami, kde sa venujeme aktuálnym problémom.

Financovanie pre každého

S peniazmi si nelámte hlavu. Zaisťujeme tiež financovanie na splátky s nulovým navýšením!

Zaistíme dotácie

Pomôžeme vám so spracovaním dotačného programu.

Pôsobíme na Slovensku i v Česku

Naše služby dokážeme zaistiť ako pre slovenské, tak české obce a mestá.

Nezáväzný dopyt

Copyright © 2019 | Všechna práva vyhrazena